листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание на акционери одржано на ден 11.03.2021


odluka od sobranie na akcioneri 11.03.2021.pdf

Објавено на: 11.03.2021 14:30:37
Документ БР.: DOC_12283-1/2021
Урнек: Други одлуки од собрание