листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување во врска со 36 седница на Собрание на акционери:


Известување за повлекување на Јавниот повик за Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 11.03.2021 15:15:04
Документ БР.: DOC_10191-243/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации