листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери - 15.04.2021 година.


Јавен повик за XXXVI Собрание закажано за 15.04.2021.pdf

Објавено на: 11.03.2021 15:23:15
Документ БР.: DOC_10109-12/2021
Урнек: Јавен повик за собрание