листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Банката за 2020 година.


2. Ревидирани Финансиски извештаи по НБРСМ за 2020 година.pdf

Објавено на: 11.03.2021 15:23:22
Документ БР.: DOC_12304-2/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи