листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи од работењето на Пекабеско АД за периодот 01.01-31.12.2020 година.


12 Месечни известувања - Пекабеско ад - 2020.xls

Објавено на: 12.03.2021 14:10:27
Документ БР.: DOC_26445-92/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.