листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД објавува неревидирани финансиски извештаи за 2020 год


Nerevidirani poedninecni finansiski izvestai 01.01-31.12.2020.xlsx

Објавено на: 15.03.2021 09:00:49
Документ БР.: DOC_26445-94/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.