листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза - Витаминка АД Прилеп


Obrazlozenie do berza nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01.-31.12.2020.docx

Објавено на: 15.03.2021 09:00:49
Документ БР.: DOC_10191-249/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации