листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финасиски извештај 01.01.-31.12.2020


Институт 12.2020 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 15.03.2021 14:18:12
Документ БР.: DOC_26445-98/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.