листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

soglasno glava 6 od pravilnikot za kotacii go objavime slednava predlog odluka


Odluka za otugjuvanje na sopstveni akcii_Interpromet (002).docx

Објавено на: 19.03.2021 14:10:58
Документ БР.: DOC_13285-26/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери