Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран финансиски извештај за 2020 година


Konsolidirani nerevidirani finansiski izvestai so 31 12 2020.xlsx

Објавено на: 22.03.2021 09:41:49
Документ БР.: DOC_26445-105/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.