листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани,

ве известуваме дека лица за контакт со инвеститори кај Акционерското друштво за осигурување и реосигурување МАКЕДОНИЈА Скопје - Виена Иншуренс Груп е Горан Матески. Инвеститорите можат да го контактираат Горан Матески преку електронска пошта на адреса: goran.mateski@insumak.mk, или преку следните телефонски броеви: +389 2 3250 773 и +389 75 358 170

Поздрав

Осигурување МАКЕДОНИЈА а.д. Скопје - Виена Иншуренс Груп


Lice za kontakt so investitori_IMVIG.pdf

Објавено на: 26.03.2021 14:10:02
Документ БР.: DOC_10191-273/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации