листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Лице за контакт со инвеститори 


Лице за контакт со инвенститори.pdf

Објавено на: 26.03.2021 14:10:02
Документ БР.: DOC_10191-274/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации