листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

podatoci za kandidati za clen na Odbor na direktori


podatoci Aleksandar Popovski.pdf
podatoci Saso Bosilkov.pdf
podatoci Zorica Arsovska.pdf

Објавено на: 29.03.2021 14:09:56
Документ БР.: DOC_13285-34/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери