листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 

- Консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2020 година

- Посебни ревидирани финансиски извештаи за 2020 година

 


Консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2020 година.pdf
Посебни ревидирани финансиски извештаи за 2020 година.pdf

Објавено на: 29.03.2021 14:58:38
Документ БР.: DOC_12304-6/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи