листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluki za sobrtanie na akcioneri


PREDLOG ODLUKI ZA SOBRANIE.pdf

Објавено на: 30.03.2021 14:12:46
Документ БР.: DOC_13285-36/2021
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери