листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:


РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕСТАИ 2020 И ГОДИСЕН ИЗВЕСТАЈ ЗА РАБОТЕЊЕТО ВО 2020


Revizorski izvestaj2020.pdf
известај20od.pdf

Објавено на: 30.03.2021 14:15:25
Документ БР.: DOC_12304-7/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи