листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените  консолидирани резултати за 2020 година

 


Образложение за остварените резултати Јануари-Декевмри 2020 - консолидација.doc

Објавено на: 31.03.2021 09:41:29
Документ БР.: DOC_10191-289/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации