листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за промена на сопственост согласно член 38 од Правилата за котација

 


izvestuvanje za promena na sopstvenost.pdf

Објавено на: 01.04.2021 09:40:03
Документ БР.: DOC_10191-304/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации