листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за АД Струмичко поле с.Василево за период од 01,01-31.03.2021


3 известувања- АД Струмичко Поле 2021.xls

Објавено на: 06.04.2021 14:10:59
Документ БР.: DOC_12294-0/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.