листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

otpovikuvanje i izbor na clenovi na Odbor na direktori


Odluka za otpovikuvanje na clenovi na Odborot.pdf
Odluka za izbor na _lenovi na Odbor na direktori.pdf

Објавено на: 06.04.2021 14:09:19
Документ БР.: DOC_12285-6/2021
Урнек: Измени во органи на управување