листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

soglasno glava 6 od pravilnikot za kotacii gi objavime sledenive odluki


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
170273009_1043874626016176_7723368211003483160_n.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Објавено на: 12.04.2021 14:10:38
Документ БР.: DOC_12283-6/2021
Урнек: Други одлуки од собрание