листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Pocituvani, AD Oranzerii Vi gi prakja Zapisnikot od akcionersko sobranie so Odlukite.


записник од акционерско собрание 2020.pdf

Објавено на: 14.04.2021 15:09:46
Документ БР.: DOC_12283-7/2021
Урнек: Други одлуки од собрание