листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Други одлуки усвоени на Собранието на акционери на ТТК Банка АД Скопје:


Годишен извештај за работењето на Банката во 2020 година.pdf

Објавено на: 15.04.2021 14:16:29
Документ БР.: DOC_10191-338/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации