листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2020 година


Revidirani_finansiski_izveswtai_MODA_2020.pdf

Објавено на: 19.04.2021 14:10:49
Документ БР.: DOC_12304-12/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи