листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Материјали за Собрание 27.05.2021 год.


Записник Вонредно Собрание на акционери 06.10.2020.pdf
Записник Собрание на акционери 29.05.2020.pdf

Објавено на: 19.04.2021 14:10:49
Документ БР.: DOC_10191-342/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации