листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

АД Грозд Струмица


##2020-Konsolid.FI i Beleski.pdf
2020-GROZD...FI i Beleski maticno.pdf
2020-MISLENJE konsolidir.pdf
2020-MISLENJE-maticno.pdf

Објавено на: 20.04.2021 14:15:35
Документ БР.: DOC_12304-13/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи