листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

АД Струмичко Поле


2020-MISLENJE vo Times new Roman.pdf
2020-ФИ и бел.Струмичко Поле.pdf

Објавено на: 20.04.2021 14:15:35
Документ БР.: DOC_12304-14/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи