листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и годишен извештај  за 2020 година

 


5.1 Конечни ревидирани посебни ФИ ГД Гранит АД 2020 година.pdf
5.2 Конечни ревидирани консолидирани ФИ ГД Гранит 2020 година.pdf
4.2 Годишен Извештај за 2020.pdf

Објавено на: 21.04.2021 09:25:43
Документ БР.: DOC_12304-15/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи