листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме Неревидиран биланс на успех за период 01,01, до 31,03,2021 година.


3 Месечно известувањаза 2021год за ГТЦ а.д. Скопје.xls

Објавено на: 23.04.2021 14:10:49
Документ БР.: DOC_12294-6/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.