листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Bilans na uspeh 31.03.2021


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци_31_03_2021.xls

Објавено на: 23.04.2021 14:10:49
Документ БР.: DOC_12294-7/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.