листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание


Јавен повик за Собрание на Акционери.pdf

Објавено на: 23.04.2021 14:10:49
Документ БР.: DOC_10109-44/2021
Урнек: Јавен повик за собрание