листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Голема зделка:

Одлука донесена на Собрание на акционери на Макпромет АД Штип


Odluka za odobruvanje na golema zdelka.pdf

Објавено на: 23.04.2021 14:15:49
Документ БР.: DOC_26452-0/2021
Урнек: Голема зделка