листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на Макстил АД


Јавен повик Годишно собрание на акционери Макстил 2021 година- со кореспонденција.docx

Објавено на: 23.04.2021 15:37:34
Документ БР.: DOC_10109-45/2021
Урнек: Јавен повик за собрание