листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН РЕЗУЛТАТИ 01.01.-31.03.21


obrazlozenie3.21.docx

Објавено на: 26.04.2021 14:10:15
Документ БР.: DOC_10191-358/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации