листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Распределба на добивка за 2020 година


Одлука за употреба и распределување на остварената добивка на ОБ со Годишна сметка за 2020.pdf

Објавено на: 26.04.2021 14:09:40
Документ БР.: DOC_12287-4/2021
Урнек: Распределба на добивка