листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ 2020 

 

РЕВИДИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ СЕУШТЕ НЕ СЕ ИЗГОТВЕНИ,ЌЕ ГИ ОБЈАВИМЕ ВЕДНАШ ШТОМ ЌЕ ГИ ДОБИЕМЕ


ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ 2020.PDF

Објавено на: 26.04.2021 14:45:20
Документ БР.: DOC_10191-360/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации