листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај Герас Цунев Трговија АД Струмица


Годишен извештај 2020 НОВ ГЦ ТРГОВИЈА (1).pdf

Објавено на: 26.04.2021 15:48:17
Документ БР.: DOC_10191-365/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации