листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансики извештај на Факом Ад Скопје


ревизорски извештај ФАКОМ конечен 2020 потпишан.pdf

Објавено на: 26.04.2021 14:58:23
Документ БР.: DOC_12304-19/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи