листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на Факом Ад Скопје за 2020 година

Годишен извештај на службата за внатрешна ревизија на Факом Ад Скопје за 2020 год.


Годишен извештај за работењето на ФАКОМ АД Скопје 2020.pdf
Годишен извештај на ВР 2020.pdf

Објавено на: 26.04.2021 14:58:48
Документ БР.: DOC_10191-363/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации