листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидирани финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01-31.03.2021 година.


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.03.2021.pdf

Објавено на: 26.04.2021 15:42:28
Документ БР.: DOC_10191-364/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации