листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Во прилог ревизорски извештај 2020 година


revizorski izvestaj 2020.pdf

Објавено на: 27.04.2021 09:36:51
Документ БР.: DOC_12304-20/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи