Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2021-31.03.2021


ZAS-3-Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2021.xls

Објавено на: 27.04.2021 14:24:31
Документ БР.: DOC_12294-21/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.