листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Известување за Q1 2021 по природа на трошоци за Либерти АД Скопје 


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 03.2021 Либерти.xlsx

Објавено на: 27.04.2021 14:23:47
Документ БР.: DOC_12294-20/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.