Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01-31.03.2021 година


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-03.2021.xls

Објавено на: 27.04.2021 14:24:50
Документ БР.: DOC_12294-22/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.