Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран, неконсолидиран Биланс на успех за период од 01.01.-31.03.2021 на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје.


Nerevidiran, nekonsolidiran Bilans na uspeh za period 01.01.-31.03.2021.xls

Објавено на: 27.04.2021 14:25:36
Документ БР.: DOC_12294-23/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.