листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон деловните резултати  за период од 01.01.-31.03.2021 на  АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје.


Obrazlozenie kon nerevidirani, nekonsolidirani finansiski izvesta od 01.01.-31.03.2021.pdf

Објавено на: 27.04.2021 14:25:59
Документ БР.: DOC_10191-370/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации