листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2021 год. на Факом Ад Скопје


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци .xlsx

Објавено на: 27.04.2021 15:42:36
Документ БР.: DOC_12294-26/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.