листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ ЗА ДЕЛОВНАТА 2020 ГОДИНА


POVIK ZA SOBRANIE ZA 2020 GODINA VO 2021.pdf

Објавено на: 28.04.2021 08:24:18
Документ БР.: DOC_10109-62/2021
Урнек: Јавен повик за собрание