листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ НА ФИНАНСИСКИТЕ  РЕЗУЛТАТИ ЗА ПЕРИОД 01.01.-31.03.2021 ГОД.


Образложение 01.01-31.03.2021 Makosped.doc

Објавено на: 28.04.2021 09:57:54
Документ БР.: DOC_10191-382/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации