листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.03.2021 година


Триглав - финанскиски извештаи 01- 03.2021.xlsx

Објавено на: 28.04.2021 14:17:10
Документ БР.: DOC_12294-41/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.